Надішліть запит
Розмістіть пропозицію

оренда побутівок в Івано-Франківську (взяти в оренду):

Оренда/Прокат Вагончиків, Битовок Івано-Франківськ

Івано-Франківськ

2 червня 06:24

Оренда:
1 000 грн

В Наявності різні розміри Ціни від 1000 до 4000 грн /міс розрахунок з ПДВ, без ПДВ Знаходимось у Львові, частково звільняються

Побутівки будівельні в Івано-Франківську

У сфері будівництва добре знайоме таке поняття, як побутівка. Вона використовується для вирішення різних завдань, тому поділяється на безліч типів, має різні характеристики, виготовляється з різних матеріалів. У цій статті ми розглянемо, які типи побутівок бувають, з яких матеріалів вони виготовляються. Тим, хто захоче купити побутівку за гарною ціною, дана інформація допоможе з пошуком та вибором оптимального рішення.

Побутівка – що це таке?

Даний термін є розмовним, він відноситься до особливої ​​споруди – невеликого окремого приміщення. Можуть використовуватись як тимчасові приміщення, а при необхідності – стаціонарно. Найчастіше застосовуються різних підприємствах, на будівництвах, дачах, складах.

Візуально побутівка є відносно малогабаритною спорудою підсобного типу, нею користуються робітники (будівельники, офісні співробітники, підсобні робітники та ін.) для приготування їжі, короткочасного відпочинку, як переодягання, а також як склад для зберігання робочого інструменту.

Нині поняття «побутовка» застосовується дещо ширше: тепер із неї можна зробити не лише тимчасове сховище товарів чи госпблок, а й повноцінний пункт охорони, сучасний офіс чи навіть житловий будиночок для дачі. Якщо до облаштування підійти відповідально, то результат буде якісним, функціональним.

Вона являє собою невеликий будиночок, який може мати різні варіанти планування в залежності від цілей. За бажання в такому будиночку можна облаштувати місце для проживання, якщо розмістити в ньому необхідні меблі, посуд та інші предмети. Можна навіть встановити санвузол. Оскільки вона є мобільною спорудою, її можна транспортувати на іншу локацію.

Також на ринку побутівок є таке рішення як будівельні вагончики – це колишні військові кунги, переобладнані під потреби будівництва. Їхні плюси в тому, що вони довговічні, добре тримають тепло, легко транспортуються.

Типи модульних побутівок

Головна класифікація проводиться за прямим призначенням: вони призначаються для установки на дачній ділянці, на точках, де виконується будівництво різних об'єктів і в аналогічних місцях. Модульні блоки відрізняються один від одного видами: вони поділяються на прості, комбіновані, з наявністю зручностей або без них, зі сходами або без.
Кожен з наведених типів даних споруд має свої відмінності, оскільки здатні мати різний рівень оснащення і комфорту.

  1. Дачні , як правило, застосовуються як невеликий літній будиночок, який використовується як місце для відпочинку, зберігання інвентарю, так і може бути обладнана під госпблок. Габарити, а також те, з чого вони зроблені, відрізнятимуться один від одного. Побутівка, оснащена необхідними меблями, цілком може бути придатна як літній будиночок, за деяких умов з нього можна зробити лазню.

  2. Будівельні побутівки . Такі споруди є практично обов'язковими у місцях, де планується будівництво об'єкта чи проведення ремонтних робіт. Її можна оснастити необхідними предметами для повноцінного відпочинку будівельників, вона може бути зроблена для виконроба або для керівництва. Незважаючи на невеликі розміри, в них є двері, віконні отвори, проведена вода, електрика. Завдяки своїй мобільності споруду можна перевезти на іншу територію за допомогою колісної рами.

  3. Для інших потреб. Вони можуть бути розміщені неподалік точок, де здійснюється торгівля, можуть бути пристосовані під офіси, склади, госпблоки. Вони можуть бути обладнаними під санітарно-гігієнічний бокс для організації медпункту, а можуть бути виконані під пост охорони. Не менш функціональною буде і перероблена під лазню, майстерню, адміністративне приміщення, літній душ та багато інших об'єктів залежно від того, яку мету вони мають виконувати. Самі споруди можуть відрізнятися один від одного за багатьма параметрами, наприклад, за типом даху: у деяких блоках він може бути двосхилим, односхилим або паралельним землі.

Особливості виготовлення контейнер побутовки

Основні види матеріалів, що використовуються у виготовленні – це метал, дерево. За надійністю та якістю краще будуть побутівки, виготовлені з металокаркасу або на базі контейнерів – вони найбільш стійкі до зміни погоди, різних механічних пошкоджень.

Поширеність набули побутівки на металевих каркасах . Такі каркаси виготовляються з профільної труби 80х40 мм або 60х30мм або зі швелера - найякісніший варіант. Для внутрішньої обробки використовується вагонка, ДСП, пластик, OSB, гіпсокартон, а для зовнішньої – листи металу, профнастил (перевагу варто віддати листовому металу, він більш міцний). Якщо її потрібно утеплити, то потрібна мінеральна вата або пінополістирол.

Для оформлення віконних отворів використовуються металопластикові вікна з подвійним або потрійним склопакетом. Якщо всередині конструкції потрібне зонування, завжди можна встановити перегородку. Деякі види виконуються з однією скляною стіною на вимогу клієнта.

Модульні блоки , призначені для використання як дачний будинок, мають великий термін служби. Якщо клієнту потрібна більш довговічна будівля, її потрібно виконувати з деревини, таким ним комфортно буде користуватися в теплий час. Якщо її досить утеплити, то в ній можна буде перебувати і за холодної погоди. Дерево більш універсальна за своїми характеристиками: з нею комфортно взимку, і влітку, вона підтримує універсальний рівень вологості та загалом сприятливу атмосферу для тривалого перебування. Вага деревини дещо менша, ніж у металу. Для комфорту дерев'яну побутівку обшивають вагонкою.

Термін використання дерев'яного варіанту становить понад 15 років, оскільки вона за своєю функціональністю може конкурувати з невеликим приватним будинком. Мобільні блоки можуть бути обладнані туалетом, кімнатами, деякі будівлі для зручності можна виконати двоповерховими.

Дерев'яні побутівки поділяються на: брусові, щитові або каркасні, все залежатиме від технології їхнього складання.

Найбільш недорогими є щитові, але варто пам'ятати, що ціна безпосередньо впливає на якість: термін експлуатації відносно невеликий. Оформлення проводиться з ДВП, можливе оздоблення вагонкою. Якщо потрібно утеплити, що є досить рідкісним явищем, це робиться з пінопласту або скловати.

Металеві аналоги виготовляються на каркасній основі, можуть бути виконані із СІП-панелей, сендвіч-панелей.

У щитових типів є істотний недолік: вони не мають ребер жорсткості, за рахунок чого може деформуватися в розмірі. Найбільш поширений варіант застосування подібної споруди – використання споруди як майстерня. Підлога виконується з дерева, а дах – з металу.


Каркасні побутовки більш пристосовані до експлуатації як тимчасове житло, госпблок або лазня, оскільки, як правило, їх утеплюють. Підсумкова вартість буде вдвічі вищою за щитові аналоги.

Для того, щоб експлуатаційні якості деревини були суттєво вищими, її обробляють від негативного впливу вологості та комах. Загальна вага підсумкової конструкції буде великою, тому транспортування буде скрутним. Як обшивка можуть бути задіяні: ДВП, вагонка, які підбираються відповідно до побажань замовника. Найбільш затребуваною є вагонка, вона якісніша і ефектно виглядає. Підлога виконується з дерева.

Побутівки, виготовлені з бруса, не мають зовнішньої обробки. Для їхнього виробництва віддається перевага деревині хвойних дерев, а шви зміцнюються за рахунок клоччя. Внутрішня обшивка стін, підлоги, стелі виконується з вагонки. Дах робиться як односхилий (якщо потрібно невеликих розмірів), так і двосхилий.
Побутівки з металу, що є за своєю каркасною конструкцією, обшиваються оцинковкою, всередині вони обробляються за допомогою ПВХ, ВДП.

Який блок модуль вибрати?

Варіанти, які є у продажу, не завжди здатні задовольнити всі запити покупця. Найкращим буде виготовлений на замовлення будинок, здатний вирішити всі наявні завдання: забезпечити комфорт, безпеку для людини, умови для зберігання предметів. Готове приміщення транспортуватиметься на територію замовника повністю зібраному вигляді, для перевезення задіюється спеціальний вантажний транспорт.

Для того щоб вибрати, потрібно відповідально підійти до вибору та врахувати необхідні параметри:


● матеріал виготовлення мобільного блоку,
● зовнішня та внутрішня обшивки,
● наявність або відсутність утеплювача,
● відповідні розміри,
● вартість самого будинку та додаткових елементів,
● розташування дверей, вікон,
● зонування,
● зовнішній вигляд, дизайн.


При виборі або замовленні побутівки варто чітко розуміти, що саме потрібно для яких завдань. Наприклад, якщо потрібен літній будиночок для дачі, слід шукати в розділах: побутівки для житла, модульні побутівки, дачні будиночки. Бажано з гарним утепленням та електропроводкою. Також потрібно визначитися з розміром побутівки, стандартні це 6 на 2.4 м та 4 на 2.4 м.


Усі побутівки на сайті: bitovki.in.ua

Ми використовуємо Кукі!